Zaginarki do grubych blach ZGD

Seria zaginarek ZGD zostały stworzone z myślą o warsztatach blacharskich, gdzie zagina się blachę grubszą. Sztywna, zwarta konstrukcja zaginarki pozwala na długą i bezawaryjną eksploatacją przez wiele lat. Detale wykorzystywane do produkcji naszych zaginarek wykonywane są na obrabiarkach CNC, co zapewnia idealne spasowanie elementów.

Giętarki do rur i profili – do czego służą?

Głównym celem giętarki do rur i profili jest umożliwienie tworzenia skomplikowanych kształtów i gięć. Dzięki solidnej i zaawansowanej konstrukcji i specjalistycznym mechanizmom zapewnia elastyczność i kontrolę podczas procesu formowania, co przekłada się na doskonałą jakość i dokładność wykonywanych gięć.

Czym są zaginarki do grubych blach ZGD?

Zaginarki do grubych blach ZGD to wyspecjalizowane narzędzia przeznaczone do precyzyjnego gięcia i formowania blach metalowych o większej grubości. Giętarki do rur i profili są szeroko stosowane w przemyśle metalowym, budownictwie oraz produkcji konstrukcji stalowych, gdzie wymagane są precyzyjne gięcia i tworzenie trwałych elementów. Stanowią niezastąpione narzędzia dla profesjonalistów, którzy dążą do osiągnięcia doskonałej jakości i precyzji w obróbce grubych blach metalowych.

ZGD 600 ZGD 800
Długość robocza [mm] 700 1000
Max. grubość giętej blachy [mm] 3.3 2
Max. kąt zaginania [°] 135 135
Waga [kg] 60 80